• slide
  • slide
  • slide
  • slide
  • slide


AGILITY

1-LUOKKALAISET
MINIT:
  • Suvi Rinta-Rasula & kääpin Pekka
  • Katriina Hautala & auster Rölli XS
  • Niina Malkamo/Tiina Malkamo & chihup Nera XS
MEDIT
  • Jessi Latvala & x-rotu Riki
MAKSIT:
  • Henna Rasi & slapko Mortti SL
  • Kaisa Kant & valpai Pinna L
  • Piia Vedenjuoksu & belpam Elli L
  • Sari Nevansuu & snauts Lila
  • Heli Koivulahti & hovawa Ossi L
  • Henna Harju & snauts Piiku SL
  • Sarianna Kujanen & pvirse Tellu L
  • Johanna Lehtisaari & auspai Dana
  • Eini Laukkanen & auspai Riki

2-LUOKKALAISET
MINIT:
  • Katriina Hautala & auster Ruska
  • Milla Siltamäki & cavspa Della
  • Kirsi-Maria Ukonmäki & mittel Keijo
  • Heli Rinta-Rasula & kääpin Justiina
MEDIT:
  • Erika Mäkelä & mittel Riia

MAKSIT:

  • Tiia Taipale & briard Seela
  • Heli Lassila & gorset Mosse
  • Heli Lassila & pirset Romeo

3-LUOKKALAISET
MINIT:
  • Heli Rinta-Rasula & kääpin Pätkä
  • Kirsi-Maria Ukonmäki & mittel Olga
  • Anne-Mari Kangas & lkmäyr Martti XS
MEDIT:
  • Heidi Pajamäki & amcoc Ilmari
  • Sanna Yli-Sissala & espves Nana
  • Niina Rasku & kkette Asterix
  • Heidi Pajamäki & amcoc Eino
  • Heli Lassila & tarupi Näpsä
MAKSIT:
  • Heli Hietala & pumi Nappo SL
  • Sarianna Kujanen & pvirse Hero L
  • Heli Hietala & mudi Puukko SL
  • Merja Nokua & espves Etta SL
  • Marika Turpeinen & lappor Lara SL
  • Sanna Yli-Sissala & espves Coco SL


RALLY-TOKO


ALO-LUOKKALAISET
  • Jenni Koskela & holpak Peppi-Orvokki
  • Marjatta Ukonmäki & kleins Iiris
AVO-LUOKKALAISET
  • Kirsi-Maria Ukonmäki & mittel Lola
  • Marjatta Ukonmäki & kleins Iita
  • Jessi Latvala & x-rotu Riki
  • Saimi Ränkimies & shelam Sylvi
  • Minna Saloranta & shelam Kikka
  • Henrietta Vinkka-Hänninen & auster Freya
  • Erika Mäkelä & mittel Riia
  • Heidi Pajamäki & amcoc Ilmari
  • Leena Hautala & sakpai Milla
  • Miina Hakala & x-rotu Taavi
  • Heli Rinta-Rasula & kääpin Pekka
  • Sanna Yli-Sissala & espves Nana


VOI-LUOKKALAISET
  • Heli Rinta-Rasula & kääpin Pätkä
  • Sanna Yli-Sissala & espves Coco
  • Katriina Hautala & auster Varpu
  • Katriina Hautala & auster Lilja


MES-LUOKKALAISET
  • Elina Pihlajamäki & samoje Pipari
  • Katriina Hautala & auster Ruska
  • Teija Syynimaa & sakpai Martta
  • Anne-Mari Kangas & lk mäyräk Martti
  • Riina Männistö & x-rotu Panda
  • Katriina Hautala & auster Varpu



Kiinnostaako jäsenyys?

Jos kiinnostuit toiminnastamme ja jäsenyys kiinnostaa, käy täytä jäsenhakulomake!

Tulevat agilitykilpailumme.

Sagin kisakalenterista löydät tulevat agilitykilpailumme.

Ilmenikö kysyttävää?

Jos et löytänyt vastausta näiltä sivuilta, niin kysäise LAKKEn hallituslaisilta hallitus@lakeudenkennelkerho.fi